Hugo

Wygląd i gra w Hugo

Play’N GO zabiera nas w sentymentalną podróż do przeszłości i ponownie przedstawia nam sympatycznego trolla Hugo. Tym razem Hugo wraz ze swoją ekipą nie pojawia się w programie telewizyjnym dla dzieci, czy w grze komputerowej, a wchodzi wprost do automatu online o wspaniałych funkcjach i dobrym potencjale do wygranych.

Hugo w automacie do gry wygląda niemalże identycznie jak postać znana nam sprzed lat. Znajdujemy się w zielony lesie, gdzie Hugo dokłada wszelkich starań o to, abyśmy wzbogacili się o parę złotych. Wielkim plusem jest to, że w grze zagramy o małe i duże stawki – od 0.01 do 100 za obrót.

Funkcje bonusowe w Hugo

W grze możesz wylosować 3 skrzynie na bębnach 1, 3 lub 5 i przez to aktywować funkcję Treasure Bonus. Tam odnajdziesz kufry ze skarbami. Runda dobiegnie do końca, gdy natkniesz się na krokodyla Don Croco.

Symbolem wild w grze jest oczywiście Hugo, który podwaja każdą wygraną i może zastąpić wszystkie symbole oprócz skrzyni i scatter.

Pięć symboli Hugo oznacza nagrodę w postaci 2000 monet. Trzy symbole przedstawiającą wiedźmę Scyllię, która jest symbolem Scatter, aktywują darmowe spiny i jedną z trzech opcji do wyboru:

  • 5 darmowych obrotów + mnożnik 3x/Scatter
  • 10 darmowych obrotów + mnożnik 2x/Scatter
  • 15 darmowych obrotów + mnożnik 1x/Scatter

Ocena automatu do gry Hugo

Hugo oferuje nie tylko świetną zabawę, ale też niepozornie dobre wygrane. Dzięki dodatkowym funkcjom te możliwości tylko rosną, a wraz z nimi poziom adrenaliny w grze! Dobra robota, Play’N GO!