Wygląd i gra w Big Bad Wolf

Big Bad Wolf zabiera nas z powrotem do naszego dzieciństwa i opowieści na dobranoc, którą wszyscy uwielbialiśmy. Ten automat został wprowadzony na rynek w 2013 roku. W tym samym roku tytuł otrzymał nagrodę Game of the Year przyznaną przez prestiżowy eGaming Review. Całkiem nieźle jak na slot o świnkach, co?

Quickspin najwyraźniej włożył wiele wysiłku w produkcję tej gry, co szybko staje się jasne, gdy rozegrasz kilka rund. Niektóre wyjątkowe animacje, nietypowe ustawienia bębnów i innowacyjne funkcje łączą się, aby zapewnić graczom spójne i przyjemne wrażenia z szansą na zdobycie dobrych wygranych dzięki ponadprzeciętnej wartości RTP – 97,34%.

Funkcje bonusowe w Big Bad Wolf

Swooping Reels – ta funkcja jest aktywowana, gdy gracz trafi zwycięską kombinację na linii zakładu. Kiedy tak się dzieje, symbole w kombinacji znikają, tworząc miejsce dla nowych symboli, aby wypełnić luki, gdy spadną z góry. Będzie to trwało, dopóki nie będzie żadnych zwycięskich kombinacji, pomagając w ten sposób zwiększyć wygrane bez obciążania Twojego konta.

Wilds – Big Bad Wolf oferuje dwa rodzaje symboli Wild. Zwykły symbol Wild to symbol ula, który zastąpi inne symbole.

Pigs Gone Wild – za każdą drugą wygraną podczas funkcji Swooping Reels jeden z trzech symboli świni zostanie zamieniony na Wild. Inna świnia zmieni Wilda na drugie, czwarte i szóste z rzędu zwycięstwo.

Świnie, które „oszalały”, czyli są symbolami wild, pozostaną nimi, dopóki nie pojawią się nowe zwycięskie kombinacje.

Darmowe spiny – trzy lub więcej symboli rozproszenia Wilka aktywuje 10 darmowych obrotów po wylądowaniu.

Blowing Down the House – zdobądź trzy lub więcej z nich, aby uruchomić akcję. Trzy księżyce spowodują wysadzenie drewnianego domu i przyznają graczowi dwa dodatkowe darmowe obroty. Murowany dom upadnie, gdy pojawi się sześć księżyców plus dwa dodatkowe spiny.

Ocena automatu do gry Big Bad Wolf

Big Bad Wolf jest nie tylko atrakcyjny i przyjemny w grze, ale także oferuje kilka unikalnych funkcji, których nawet najlepsze sloty w sieci mogą pozazdrościć!