Guns N ‘Roses

Wygląd i gra w Guns N ‘Roses

Czas na grę na automacie, który jest hołdem dla jednego z największych zespołów rockowych, Guns N ’Roses. Muzyczne powiązania są tu stosunkowo niezwykłe efekty dźwiękowe w grze są ściśle powiązane z piosenkami zespołu.

NetEnt, producent tej gry, posługuje się prawdziwymi członkami zespołu i używa symboli Axla, Slasha, Izzy’ego, i Duffa w grze. W automacie mamy 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii wypłat, a nagrody zdobywamy, gdy dopasujemy symbole od lewej do prawej.

Funkcje bonusowe w Guns N’ Roses

NetEnt nie zawodzi nie tylko pod względem oprawy graficznej slotu, ale także zapewnia świetną rozrywkę dzięki całej selekcji funkcji bonusowych. Możesz spodziewać się tu darmowych spinów oraz losowych funkcji, w których członkowie zespołu przemienią się w wysokopłatne symbole.

Gra oferuje również funkcję multiplikatorów, przez co nawet najmniejsze stawki obrotów mogą przybrać o wiele lepszą wartość i zapewnić Ci spore wygrane.

Ocena automatu do gry Guns N’ Roses

Producent gier NetEnt słynie z pożądnych i jakościowych produkcji, a slot Guns N’ Roses z pewnością do takich należy. Musimy zaznaczyć, że gra ta jest nie tylko dobrym wyborem dla fanów zespołu, ale także dla wszystkich entuzjastów automatów online, którzy cenią sobie dobrą selekcję funkcji bonusowych, a także klimatyczną grę.