Book of Ra

Wygląd i gra w Book of Ra

Book of Ra to pierwszy ogromny sukces automatu Novomatic. Jest to tak popularna gra w większości europejskich kasyn naziemnych, że później postanowiono ją zmodernizować i stworzyć jej luksusową wersję online.

Automat inspirowany jest motywem Egiptu i odkrywcą starożytnych światów. Oznacza to, że znajdziesz tu sarkofagi, chrząszcze skarabeusza i faraonów wraz ze zwykłymi symbolami od A do 10. Grafika jest czysta i prosta, a fani standardowych i klasycznych gier na pewno docenią jej design i przebieg.

Funkcje bonusowe w Book of Ra

Book of Ra Automaty

Zanurzysz się tu w ciemnym, złotym grobowcu pełnym skarbów, w którym mistyczne symbole mogą przynieść Ci zwycięstwo. Te symbole to Księga Ra, odkrywca, sarkofag, chrząszcza skarabeusza, A, K, J, Q i 10. Odkrywca jest najcenniejszym symbolem, a trafienie pięciu z rzędu da Ci 5000 monet.

Drugim najcenniejszym jest faraon, który daje 2000 monet za pięć z rzędu. Księga Ra jest interesującym symbolem. Odgrywa trzy role – symbol rozproszenia, symbol wild i symbol bonusowy. Jako wild, symbol Book of Ra zastępuje wszystkie inne symbole w linii wypłaty.

Funkcja rozproszenia jest aktywowana, gdy dwa lub więcej symboli Book of Ra spadnie na dowolną kombinację bębnów podczas obrotu, wówczas wypłata rozproszenia jest określana jako mnożnik Twojego zakładu. Funkcja bonusowa jest uruchamiana, gdy trafisz trzy lub więcej symboli Book of Ra, co daje Ci 10 darmowych obrotów.

Ocena automatu do gry Book of Ra

Dzięki klasycznemu motywowi, prostej i wciągającej rozgrywce oraz wielu możliwościom wygranej łatwo jest zrozumieć, dlaczego ten automat od dawna jest ulubieńcem graczy. My osobiście jesteśmy wierni tej produkcji i Wam również polecamy grę na tym automacie online.