Dead or Alive

Wygląd i gra w Dead or Alive

Wyobraź sobie siebie na Dzikim Zachodzie na przełomie wieku, a przekonasz się, gdzie odbywa się Dead Or Alive. Jest to 5-bębnowy i 9-liniowy automat internetowy Net Entertainment, który jest pełen widoków i dźwięków rodem z ery bezprawia.

Bębny w tym automacie są umieszczone w drewnianej tablicy ogłoszeń poszukujących najgorszych bandytów, tło to kolaż zdjęć pełnych dziur po kulach pistoletów. 10, J, Q, K i A reprezentują symbole o niższej wartości, a wysokopłatne symbole kieliszek whisky, odznaka szeryfa, kowbojki i pistolet w kaburze.

Funkcje bonusowe w Dead or Alive

Trzy skrzyżowane pistolety lądujące w dowolnym miejscu na bębnach uruchomią grę premiową, a za to otrzymasz 12 darmowych obrotów z mnożnikiem 2x. Jest to runda premiowa, która rozpoczyna się powoli, ale wkrótce staje się dość opłacalna.

W grze bonusowej znajduje się pięć różnych plakatów z designem “poszukiwany/poszukiwana”, każdy z inną postacią. Jeśli umieścisz plakat na każdej rolce, otrzymasz pięć dodatkowych obrotów, ale to może się to zdarzyć tylko raz

Ocena automatu do gry Dead or Alive

Chociaż ten automat ma tylko dziewięć linii wypłat, uruchomienie rundy bonusowej wydaje się być znacznie bardziej opłacalne niż w niektórych innych grach z większą liczbą linii wypłat. Jak zawsze w Net Entertainment grafika jest pierwszej klasy, a dźwięki fortepianu i wystrzałów w tle i dodają wspaniałej atmosfery temu automatowi.